Гости


6 коментара:

 1. jas iskam da vidam njesto na makjedonski zasto njekoi deca iskat da vida isto na stranava na makjedonski jas ne sum so nevredi ama napravite nesto na makjedonski.

  ОтговорИзтриване
 2. Съжалявам, но не разбрах какво точно искате, но в блога пиша само на български. Можe да ползвате Google Translator. Поздрави.

  ОтговорИзтриване
 3. Dobrý den, zaujaly mě vaše nápady.Dostala jsem se na vaše stránky přes Krokotak. Všimla jsem si, že máte vazbu na Česko. Tipuji, že jste češka, provdaná v Bulharsku.Já pracuji v mateřské škole a určitě se mi bude nějaký váš nápad hodit.Těším se na další.Zdena z Břeclavi

  ОтговорИзтриване
  Отговори
  1. Dobrý den, jsem ráda, že naše nápady jsou vam bližké, a daj se použit v prace s dětma. Já jsem z Bulharska ale, už 12 let bydlím v Krkonošich, tak aby jsem byla přesna kousek od Vrchlabí. Jsem zdravotní sestra, mám dvé dcery Darina, a Věra, můj manžel je také z Bulharska. Mám ráda Českou republiku, tato krasná zеmě je mým druhým domovem. Od září mám vlastní skupina školní děti оd 1 do 3 třídy, jsou tam 10 šikulové co rádi tvoři, a tak spolu travime čas v kroužku Dovedné ruce.
   Jsme štastna že jste se mi ozvala. S pozdravem Iva.

   Изтриване
  2. Dobrý den, zdravím vás opět z Břeclavi. Svým příběhem jste mě překvapila. V Krkonoších jsem několikrát byla a věřím Vám, že Vám přirostly k srdci. I když v Bulharsku máte jistě taky krásná místa. Před pár lety jsem byla na dovolené v Lozenci.
   Doufám, že výrobky z vašeho kroužku mi budou inspirací. Přeji mnoho úspěchů v životě a radost z dětí. Zdena

   Изтриване

Добре дошли, по тихите пътеки към нашата градина. Всяко ваше посещение е повече от гостуване. Всеки ваш коментар е поздрав. Останете, разгледайте и се почуствайте като у дома... Защото всеки ден е вълшебство, и съм щастлива да го споделя точно сега, точно с вас.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...